Momentové utahováky na velké momenty
Nabízíme špičkové elektrické momentové utahováky značky alkitronic, jediného výrobce na světě ve své kategorii, který používá ve svých zařízeních zapouzdřené bezkartáčové servomotory spolu s frekvenčním řízením, což zaručuje vysokou rychlost a přesnost dotažení spolu s minimální údržbou. Od roku 2014 nabízíme nově také aku elektrické momentové utahováky, které jsou rovněž vybaveny bezkartáčovými motory a frekvenčním řízením. Od roku 2016 pak nabízíme také aku, mechanické a pneumatické momentové utahováky, které jsou vybaveny snímačem Mk a úhlu dotažení a bluetooth rozhraním pro přenos dat dotažení přes mobil do počítače.
Od roku 2018 pak nabízíme inovovanou řadu EFCip /ECWip/, která je vybavena displejem pro nastavení a sledování hodnot a má zvýšenou přesnost utažení +- 2%. U této řady je možno do utahováku nahrát až 5 módů včetně dotažení na Mk+úhel a archivace dat dotažení přes bluetooth rozhraní a mobil do počítače.
Utahováky prodáváme v přímém i úhlovém provedení, se specielním krytím IP 54 i v plně digitálním provedení s displayem a možností nastavení utažení na kombinaci MK a úhlu. Rozsah Mk řad utahováků je velmi široký a to od 60 Nm až po 42.000 Nm.
Elektrické utahováky řada EF_EFW
Nové elektrické utahováky řada EFCip_ECWip
Elektrické aku momentové utahováky
Elektrický kompaktní utahovák_ECWip_1800D
Elektrické a pneumatické_prodloužené
Elektrické utahováky s dokumentací
Mechanické momentové utahováky
Mechanické momentové utahováky s dokumentací
Aku, mechanické a pneumatické se snímačem a přenosem dat